Drukuj
Kategoria: Koszalin nieznany
Odsłony: 831

 Demontaż pomnika trzech grajków stanowi fragment rozpoczętych właśnie prac rewiatlizacyjnych na koszalińskim Rynku. Pomnik grajków ma zostać przeniesiony bliżej muszli amfiteatru, zas w jego miejscu stanie monument "Byliśmy, jesteśmy, będziemy", który od wielu lat stanowił niezaprzeczalną wizytówkę miasta. Miejmy nadzieję, że prace które właśnie zaczęto przyniosą lepsze rezultaty niż dwie potężne dziury (Emka, Aquapark) jakie do tej pory "zagościły" w nasyzm mieście. 

Tomasz Sklenarski

 

Zdjęcia udostępniane na stronie przechowywane są na zewnętrznym serwerze w postaci konta Dropbox. Niestety na rynku dostępny jest w tej chwili tylko jeden dodatek umożliwiający integrację Joomla z Dropbox. Dodatek ten ma pewne ograniczenia względem galerii natywnie obsługiwanych przez Joomla. Przed przeglądaniem galerii bądź zatem uprzejmy poczekać na załadowanie się na stronę wszystkich zdjęć.


Joomla Boat

 

 

Strona korzysta z plików cookie. Dane przechowywane na Twoim komputerze służą wyłą…cznie do poprawienia funkcjonalnoś›ci witryny. Jeżeli tego nie akceptujesz - powinieneś› ją… opuś›cić‡.

Akceptujesz ciasteczka z tej witryny?