Drukuj
Kategoria: Zapomniane kamienice
Odsłony: 549

            Kolejny urokliwy, zabytkowy domek, stanowiący spuściznę historyczną naszego miasta, został skazany na odejście w niebyt... Jest to ostatni obiekt z kompleksu domków stojących u zbiegu ulic Modrzejewskiej i Gnieźnieńskiej. Stała tam jeszcze na początku lat 90 piękna narożna kamienica, były urokliwe podwóreczka. Dziś w tym miejscu postawiono betonowy klocek. Beton wypiera piękną ceglaną architekturę. Wystarczy przyjrzeć się elewacji, ile ona ma w sobie ciepła, piękna i klimatu, którego nie zastąpi beton lub inny współczesny wynalazek...

Zdjęcia udostępniane na stronie przechowywane są na zewnętrznym serwerze w postaci konta Dropbox. Niestety na rynku dostępny jest w tej chwili tylko jeden dodatek umożliwiający integrację Joomla z Dropbox. Dodatek ten ma pewne ograniczenia względem galerii natywnie obsługiwanych przez Joomla. Przed przeglądaniem galerii bądź zatem uprzejmy poczekać na załadowanie się na stronę wszystkich zdjęć.


Joomla Boat

 

Strona korzysta z plików cookie. Dane przechowywane na Twoim komputerze służą wyłą…cznie do poprawienia funkcjonalnoś›ci witryny. Jeżeli tego nie akceptujesz - powinieneś› ją… opuś›cić‡.

Akceptujesz ciasteczka z tej witryny?