Domki znajdujące się obok wejścia głównego do I L.O. Budyneczki te są uwiecznione na wielu starych pocztówkach.Tak jak wiele zabytkowych obiektów w naszym mieście zostały doprowadzone do ruiny i pozostawione samym sobie na pastwę wszelkiego rodzaju elementu...Liczy się dobra działeczka budowlana w samym centrum miasta.

     Ostatnie chwile zabytkowych domków przy ul.Komisji Edukacji Narodowej zarejestrował dla potomnych czujnym okiem i obiektywem kolega Kuba Nurkiewicz. Udokumentował kolejny wyrok śmierci wykonany na zabytkowej części miasta. Chwile, gdy stalowe ostrza kłów XXI wietrznych smoków rozszarpywały cegła po cegle kolejny fragment duszy tego miasta. Chwała poległym...

 

Zdjęcia udostępniane na stronie przechowywane są na zewnętrznym serwerze w postaci konta Dropbox. Niestety na rynku dostępny jest w tej chwili tylko jeden dodatek umożliwiający integrację Joomla z Dropbox. Dodatek ten ma pewne ograniczenia względem galerii natywnie obsługiwanych przez Joomla. Przed przeglądaniem galerii bądź zatem uprzejmy poczekać na załadowanie się na stronę wszystkich zdjęć.


Joomla Boat